ESET Smart Security 6

Korumada rekorlar kıran hızlı İnternet Güvenliği teknolojisi.
Şimdi kullanımı çok daha kolay.

ESET Smart Security 6

DAHA DA İYİ TEKNOLOJİYLE
İNTERNET'TE HARİKA ZAMAN GEÇİRİN!

image: Parental Control
Daha güvenli internet, kalitesi kanıtlanmış Antivirus ve Antispyware çözümlerimiz ile başlar. Burada bazı benzersiz teknolojiler bulacaksınız.
Daha da güvenli çevirimiçi işlemler için, Anti-malware özelliği vardır. Web tarayıcı saldırılarını engellemek, Exploit Blocker ' ın işidir. Yaygın güvenlik açıkları ise zayıflık kalkanı ile kapatılır. 


 

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINIZIN KARAGÜN DOSTU -
HIRSIZLIĞA KARŞI KORUMA

image: Parental Control
Cihazınızı kaybettiğinizde, aklınız başınızdan gitmesin. Hala umut var. Anti-Theft çevirimiçi arayüzümüzle, cihazınızı aramaya başlayın.
GPS ile cihazın konumunu izleyin, web kamerası videolarını görüntülayin ya da bulan kişiye bir mesaj gönderin. Tüm bunlar size cihazınızla yeniden bir araya gelebilmeniz için gerekli ipuçlarını verir 


 

FACEBOOK VE TWITTER ÜZERİNDEKİ SOSYAL AĞINIZ
DAHA GÜVENİLİR HALE GETİRİLDİ

image: Parental Control
Sosyal medyayı kullanırken koruma altında olun. Hangi bilgilerin herkesçe görülebileceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.
  • Facebook 'ta, sizin ve arkadaşınızın zaman tüneli mesajlarını ve haber kaynağını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun.
  • Twitter 'da, profilinizi ve paylaştıklarınızı olduğu kadar, sizi takip edenleri de kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyun. 


 

DAHA FAZLA ÖZELLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

image: Parental Control

Kimlik Avına Karşı Koruma

Anti-Phishing   özelliği sayesinde, kullanıcı adlarını ya da banka bilgilerini çalan web sitelerinden uzak durun. Device Control   özelliği sayesinde, özel verilerin harici cihazlara kopyalanmasına dur deyin.

Minumum Kaynak Tüketimi

Sistem Üzerinde Az Yer Kaplaması  sayesinde, yavaşlama olmadan bağlanmanıza olanak sağlar. Programarı tam ekran çalıştırırken, dikkatinizi dağıtan şeylerin icabına Oyun Modu sayesinde bakın.

Çocukların Çevirimiçi Güvende Kalmasını Sağlayın

Çocuklara İnternet'in sadece güvenli yüzünü gösterin. Ebeveyn Kontrolü   sayesinde, 20'den fazla web sitesi kategorisini engelleyin ya da kendi kategorilerinizi ekleyin.

Kurun ve Unutun

Varsayılan ayarlarla en üst düzey korumanın keyfini çıkarın. Gelişmiş Kullanıcı Ayarları   sayesinde, maksimum tarama derinliğini, süreyi ve taranan nesnelerin boyutunu ayarlayın.